Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€90

shtopa per vw passat

  • Lokacioni: preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 18/05/2018 3:59 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
shtopa per vw passat - Image 1shtopa per vw passat - Image 2

Përshkrimi


Shiten shtopat per vw passat B5.5 viti 2003-2004 komplet me dritat dhe xhekat(kabllat)


1345 total views, 2 today

  

Listing ID: 9175afef85b33317

Sponsored Links