Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

35 CD LOJRA PER PLAYSTATION 3

  • Rruga: Idriz Seferi
  • Lokacioni: Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 16/01/2018 12:34 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180113_223055
20180113_22312320180113_223115

Përshkrimi


Në shitje 36 CD për PLAYSTATION 3.
1.GTA5. 2.CALL OF DUTY BLACK OPS 3.CALL OF DUTY BLACK OPS 2. 4.CALL OF DUTY BLACK OPS 3. 5. CALL OF DUTY WW3, 6.CALL OF DUTY MODERN WARFARE ,7.CALL OF DUTY ADVANCED WARFARE.
8.BATTLEFIELD4
9.REZIDENT EVIL
10.ARMY OF TWO
11.FAR CRY 3
12.DRAGONBALLZ
13.MAFIA 2
14.HITMAN
15.RESISTANCE 3
16.MINE CRAFT.
17.CURSED CRUSADE
18.NHL
19.NEF FOR SPED RIVALS
20.STAR WARS 3
21.LEGENDS OF TROY
22.TEKEN 6
23.SMACK DOWN 2010
24.W2K14(SMACK DOWN)
25.DIRT 3
26.FIFA13
27.FIFA15
28.FIFA16.
30.SKYRIM
31.FACEBREAKS
32.WOLFENSTEIN(the new order)
2
33.NED FOR SPED SHIFT
34.GRAND TURISMO 5
35. NED FOR SPED THE RUN
Mund te ndrrohen me mobil
CMIMET SIPAS MARVESHJES SHITEN KOMPLET POASHTU EDHE NDAMAS
INFO VIBER DHE WHATSAP +38649856804


1207 total views, 1 today

  

Listing ID: 1605a5d489a9524b

Sponsored Links