Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Ali.Ramadani

  • Anëtarësuar nga: 11/01/2018

Përshkrimi

20180111_140343

€1

BLEJ PLAYSTATION 3 (TRESHA)

BLEJ PLAYSTATION 3(TRESHA) NE GJENDJE TE RREGULLTA POASHTU EDHE ME DEFEKTE. CMIMET SIPAS MARVESHJES. INFORMOHUNI NE VIBER OSE WHATSAP NE NUMRIN +38649856804

803 total views, 0 today

received_10213559426931354

€25

XHOSTIKA PER PLAYSTATION 3

XHOSTIKA ORIGJINAL A1 PER PLAYSTATION 3. INFO NE VIBER DHE WHATSAP +38649856804

795 total views, 1 today

20180113_223055

€1

35 CD LOJRA PER PLAYSTATION 3

Në shitje 36 CD për PLAYSTATION 3. 1.GTA5. 2.CALL OF DUTY BLACK OPS 3.CALL OF DUTY BLACK OPS 2. 4.CALL OF DUTY BLACK OPS 3. […]

1157 total views, 0 today

20180111_140323

€1

BLEJ PLAYSTATION 3 (tresha)

BLEJ PLAYSTATION 3 (tresha) edhe nese kan ndonje defekt dicka llaseri (syri) cka i lexon cd i blej. TE KETYRE MODELEV ME NUMER SERIK CHECH […]

756 total views, 0 today