Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

BLEJ PLAYSTATION 3 (tresha)

  • Rruga: I.seferi
  • Lokacioni: PRESHEVË
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 1752e
  • Postuar: 11/01/2018 10:45 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180111_140323
20180111_140333received_10210638148857434

Përshkrimi


BLEJ PLAYSTATION 3 (tresha) edhe nese kan ndonje defekt dicka llaseri (syri) cka i lexon cd i blej. TE KETYRE MODELEV ME NUMER SERIK CHECH 4004. CHECH 3000 CHECH 2500..CHECH 2000 . MË SHUM KERKOJ MODELIN CHECH 2000 DHE CHECH 2500. Çmimet sipas marveshjes .
INFORMOHUNI NE WHATSAP OSE VIBER +38649856804


815 total views, 1 today

  

Listing ID: 2115a57e8ebf3f3f

Sponsored Links