Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Banesa ne Shitje

  • Rruga: Kalabria,Prishtine
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 10000
  • Postuar: 23/04/2017 1:35 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
11751923_1472512636398368_5954891932307238349_n
14876056361487605636-401611403042_1472512393065059_973749143902203437_n11755688_1472512639731701_930471275622826460_n735057_1540423999607231_2754603276493782422_n1045115_1540424059607225_8130130697513857255_n1618546_1540423942940570_4695144393306911190_n1915591_1540423989607232_8156809674844480352_n1933989_1540423922940572_7089209776297440947_n10153181_1540423986273899_585059514045314841_n

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri kaper shitje;

Banesat ne lagjen Kalabria ne Prishtine ne Kompleksin

Banesor *ILIAN* me nje, dy, tre dhoma gjumi, dhe Duplexa

Banesat 1,2,3 Dhomesh(1+1;2+1;3+1).

Dupleksa 1 dhe 2 Dhomesh(1+1;2+1).

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb Bellça Patundshmëri shes-blej

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini ne Presheve apo tek

Agjencioni per Sigurimin e Automjeteve *ROYAL


1523 total views, 1 today

  

Listing ID: 77158fcad79383b8

Sponsored Links