Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Banesa ne Shitje

  • Rruga: Kalabria,Prishtine
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 10000
  • Postuar: 07/03/2017 3:50 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1891153_1540420142940950_7565364424300341135_n
1610963_1465852077064424_7445163949303183688_n11036296_1465852050397760_954370678210599248_n11060263_1465852060397759_8413587552283678596_n11214359_1465852100397755_8541933420302537840_n11221786_1465852147064417_696854456605889280_n11267427_1465852070397758_8304750116208916191_n11402832_1465852090397756_7013709342279443048_n11665571_1465852110397754_6302890236775895678_n11667251_1465852063731092_5358481550193513445_n

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri kaper shitje Banesat ne lagjen

Kalabria be Prishtine ne Kompleksin Banesor *ILIAN*

Banesat 1,2,3 Dhomesh(1+1;2+1;3+1).

Dupleksa 1 dhe 2 Dhomesh(1+1;2+1).

Përme shum info Fcb Bellça Patundshmëri mob-0638160596-viber-vatcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini apo tek Agjencioni per Sigurimin e Automjeteve *ROYAL*


1280 total views, 1 today

  

Listing ID: 78058becf17524ed

Sponsored Links