Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shtepi ne Shitje

  • Rruga: Lagja Qendresa
  • Lokacioni: Lagja Qendresa
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 01/02/2017 2:05 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
14363572521436357252-8856
14363571321436357132-045814363571501436357150-583914363572751436357275-594114363571611436357161-134914363571751436357175-4258

Përshkrimi


Bellça Patundshmëri ka ne shitje nje shtepi ne Prishtine ne lagjen Qendresa , eshte nje shtepi moderne e cila plotson gjitha kushtet per banim,Shtepia me gjith oborr gjithsej posedon 4 ari ku vetem shtepia ka 200 m2 shtepia eshte dy katshe ne katin e pare ka nje sallon nje kuzhine Nje banjo kati i dyte ka tri dhoma gjumi dhe Nje banjo . Shtepia gjithashtu posedon dy terrasa dhe gjitha elementet tjetra per nje jete te kompletuar si Ujesjelles Bunar Kanalizim etje Perme shum info në Fcb Bellça Patundshmëri mob..0638160596 Viber-Vatcapp-+381637465558 Ju mirëpresim


2311 total views, 2 today

  

Listing ID: 695891e6c085c7e

Sponsored Links