Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,500

Blej vetur automatik – deri 2500 euro

  • Rruga: asd
  • Lokacioni: presheve
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 22/05/2017 9:18 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
blej

Përshkrimi


Blej veture cfardo marke duhet te jete Automatik si dhe cmimi mos ta kalon 2500 euro e poashtu jo mbi 2.0 kubikazha. Lajmroni permes mesazhit privat me te gjitha detajet e vetures si dhe cmimin ju kisha lut me pase. Mos kontaktoni pa cmim se si mar parasysh. Nese e keni publiku dikund dergone edhe linkun mi pa fotot.


No Tags

737 total views, 1 today

  

Listing ID: 535923559bd8649

Sponsored Links