Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth abdullaharifi

  • Anëtarësuar nga: 23/04/2017

Përshkrimi

IMG_4095

€150

Xiaomi Mi 5 Prime

Nuk ka asnje problem, adapteri i ri me dy kabllo per mbushje plus dy case ju vin me to. Cmimi i panegociushem. Specifikat teknike: https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_5-6948.php#prime […]

690 total views, 0 today

blej

€2,500

Blej vetur automatik – deri 2500 euro

Blej veture cfardo marke duhet te jete Automatik si dhe cmimi mos ta kalon 2500 euro e poashtu jo mbi 2.0 kubikazha. Lajmroni permes mesazhit […]

773 total views, 0 today

Screenshot_1 - Copy

€35,000

Shitet banesa 3 dhomshe ne qender te presheves

Banesa gjindet ne qender te komuna ( ndertesa gjykates), kati i 4 pamjen e ka jo nga rruga po ne anen tjeter. Ka nje sallon […]

2127 total views, 1 today