Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€35,000

Shitet banesa 3 dhomshe ne qender te presheves

  • Rruga: Marsal Tito
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 23/04/2017 8:54 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Screenshot_1 - Copy

Përshkrimi


Banesa gjindet ne qender te komuna ( ndertesa gjykates), kati i 4 pamjen e ka jo nga rruga po ne anen tjeter. Ka nje sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, shpajz si dhe ballkon. I ka 60 metra katror te shfrytzushme pa llogarite ballkonin dhe muret. Per cdo info shtese mundeni me thirre ne 063/816 08 62 Abdullah Arifin.


2065 total views, 1 today

  

Listing ID: 8858fd148cbcb41

Sponsored Links