Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€6,000

BMW X3 2.0d Diesel 4×4

 • Rruga: Zhunic
 • Lokacioni: Zhunic
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kilometrat: 238000
 • Viti: 10.2004
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Zezë
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 20/02/2018 7:30 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
EF040176-0D9F-4DF7-9AF9-4E4B397A2E78
30751E5C-D49A-4DDC-9FBF-A86331AD3FC10EB25BAA-CB09-48DF-B48E-C7B31524836281B6E8C9-8D9A-4B72-88C6-1BC034FA69E06DA325B5-CD95-4A39-9FF5-37051082B215137D2E20-5ADE-4846-8FB9-6B5688A2A491EC3CDBBE-EEC9-4841-B250-A07AE7913FFD

Përshkrimi


BMW X3 2.0d Diesel
Vetura posedon gjith dokumentat
Klimaautomatik
Leder
Sensora prapa dhe para
Gumat dhe disqet komplet te reja
Vetura gjindet ne ch,vlersit ja afrojm transportin


895 total views, 1 today

  

Listing ID: 7335a8c774a6af45

Sponsored Links