Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Ardian-zhunic

  • Anëtarësuar nga: 20/02/2018

Përshkrimi

F2A40FD4-EAFA-4141-BC44-B7AB010DCA25

€4,500

BMW 745i

Bmw 745i Navi Sensora Leder Garantojm ne KM Vetura gjindet ne CH per blersin bojm transportimin

705 total views, 0 today

601D3EAA-DB26-438D-95CA-9BF2696CEEED

€5,000

BMW X5 3.0 Diesel

BMW X5 3.0 diesel Navi Sensora Gumat e reja me gjith disqet dhe gurtnet Posedon gjith dokumenta / Garantoj ne KM dhe ne ndeshje: Gjindet […]

1011 total views, 1 today

4C9DB199-CB93-42C5-9C06-F3F9D5B5D84B

€7,000

Rexton 2.7 Diesel

Ssangyong Rexton 2.7 XDi Diesel DVD Parksensor Kuka 3200kg Disqet,gurtnat,gumat e reja Leder Posedon gjith dokumenta Per qdo vetur ju garantoj ne KM dhe qe […]

627 total views, 0 today

A54606B7-673A-40F1-8BB3-C2EF5F9DDC26

€3,500

Opel Astra 1.7 CDTi Diesel

Opel Astra 1.7 diesel 100ps Felna Sensor Zentral Km 185.000 Viti 2005 Per mashum na kontaktoni Viber / wacap

674 total views, 0 today

EF040176-0D9F-4DF7-9AF9-4E4B397A2E78

€6,000

BMW X3 2.0d Diesel 4×4

BMW X3 2.0d Diesel Vetura posedon gjith dokumentat Klimaautomatik Leder Sensora prapa dhe para Gumat dhe disqet komplet te reja Vetura gjindet ne ch,vlersit ja […]

810 total views, 1 today

6043B11A-EBDE-4E25-9086-3A25EC7971EC

€16,500

BMW M3 360ps

BMW M3 Extra I punuar CSL KW 3 Special farb e bardh Navi Sensor Leder Kerri gjindet ne ch por blersit ja afrojm transportin Posedon […]

1372 total views, 0 today

7A22039A-A23E-4798-8BEE-2F237344F6B8

€5,000

BMW 530d Diesel

BMW 530d Diesel Extra Folien Orange Karbon izi i punuar po ashtu extra me lule Shum pjes tuning Felgat 19 Navigacion Sensora Sport fefera Kerri […]

1715 total views, 0 today