Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€5,000

BMW X5 3.0 Diesel

 • Rruga: Zhunic
 • Lokacioni: Zhunic
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kilometrat: 186000
 • Viti: 2004
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Kaltër
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 20/02/2018 8:30 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
601D3EAA-DB26-438D-95CA-9BF2696CEEED
D47F185E-4972-41FE-ADB3-D69B1D22D60E

Përshkrimi


BMW X5 3.0 diesel
Navi
Sensora
Gumat e reja me gjith disqet dhe gurtnet
Posedon gjith dokumenta / Garantoj ne KM dhe ne ndeshje:
Gjindet ne CH per blersin transportoj ne Preshev


1179 total views, 2 today

  

Listing ID: 2245a8c8559d0ff3

Sponsored Links