Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€60

Laptop Fujitsu Siemens 2Gb

  • Lokacioni: Bilaç
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17522
  • Postuar: 27/03/2017 6:26 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20170325_121522
20170325_12135420170325_12133320170325_12131920170325_121324

Përshkrimi


Shitet Laptopi Fujitsu Siemens ne gjendje te rregult dhe shum te mire.

Specifikat:

Intel Pentium M 1.7Ghz
2 Gb Ram posedon
120Gb Hdd ne gjendje shum te mire.

Per cdo info shtes.
Thirrje apo viber/whatsapp
063-700/6173


1092 total views, 2 today

  

Listing ID: 71958d8b0715d533

Sponsored Links