Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€123

Makina prodhuese Bullgare dhe Gjermane

  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 11/07/2018 10:22 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
31F42CDF-0F07-4C9B-A423-34F91E49F333
F0254E40-2D47-471B-90B5-39581242B59AD8C9505B-4ED9-4E58-AD5E-53593194C0A1943E76E2-20D2-4B52-BC2C-E8848D1ED1E9A836931F-76A1-4831-A77E-C768A6A145F94A886609-0119-4925-B76C-270ACAE1A16D

Përshkrimi


Makina prodhuese Bullgare dhe Gjermane.Jemi te vetmit ne ballkan me perfaqesin nga Bullgaria dhe Gjermania anaj ju ofrojm shitjen e makinave prodhuese te cilat prodhohen ne Bullgari si dhe Gjermani ne posedojm linja prodhuese te reja si dhe te perdorura si pas kerkeses tuaj po ashtu ne ju mundsojm servisim e makinave qe posedoni montimi,cmontimin e tyre per cdo problem me linja prodhuese qe e keni na lajmroni ne telefonat 0038345951748 viber ose 0038970893951 ose per mesa faqes ne fcb Nesto2000 ndersa ne youtube i keni videot e prodhimeve tona ne kanalin Nesto2000ltd


1717 total views, 1 today

  

Listing ID: 2875b45da614e927

Sponsored Links