Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Nesto2000

  • Anëtarësuar nga: 11/07/2018

Përshkrimi

31F42CDF-0F07-4C9B-A423-34F91E49F333

€123

Makina prodhuese Bullgare dhe Gjermane

Makina prodhuese Bullgare dhe Gjermane.Jemi te vetmit ne ballkan me perfaqesin nga Bullgaria dhe Gjermania anaj ju ofrojm shitjen e makinave prodhuese te cilat prodhohen […]

1468 total views, 0 today

713D2879-0A06-46E2-A387-8270B2EFAA1C

€112

Servisim,montim,cmontim linjave prodhuese

Nesto 2000merret me prodhimin e makinave industriale si dhe montimin cmontimin servisimin e atyre qe i posedoni na kontaktoni me fcb Nesto 2000 ose edhe […]

729 total views, 0 today