Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€112

Servisim,montim,cmontim linjave prodhuese

  • Rruga: Prishtine
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Kodi postar: 10000
  • Postuar: 11/07/2018 9:51 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
713D2879-0A06-46E2-A387-8270B2EFAA1C
0325C86C-8F49-4F7E-8072-AABA128654F2F8D8EF26-BC41-4C3D-BAA0-6C179C85CFE9

Përshkrimi


Nesto 2000merret me prodhimin e makinave industriale si dhe montimin cmontimin servisimin e atyre qe i posedoni na kontaktoni me fcb Nesto 2000 ose edhe ne numrat e telefonit 0038345951748 viber
Ose ne 0038970893951


800 total views, 1 today

  

Listing ID: 8865b45d32176f33

Sponsored Links