Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€280

Samsung a5 32gb samsung s6 64g

 • Rruga: Bb
 • Lokacioni: Bujanovc
 • Qyteti: Bujanoc
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 1750
 • Gjendja: Sikur i Ri
 • Modeli: Samsung
 • Ngjyra: Zezë
 • Garancion: Po
 • Sim-kartela: 1Sim-kartel
 • Postuar: 12/12/2017 10:46 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-20171212-WA0004
IMG-20171212-WA0003IMG-20171212-WA0005IMG-20171212-WA0002

Përshkrimi


Shiten samsung a5 dhe samsung s6 ne gjendje te rregull per info ne nr0628534775 dhe ne viber


1704 total views, 1 today

  

Listing ID: 8605a2fb35d037f9

Sponsored Links