Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shesim Banesa

  • Rruga: Tophane
  • Lokacioni: Tophane prishtine
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 01/02/2017 4:48 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
14472669441447266944-8225
14472669451447266945-844514472669471447266947-554614472669481447266948-8266

Përshkrimi


Bellça Patundshmëri ka per shitje Banesen ne Lagjen e Muhaxhereve. Banesa ka siperfaqe prej 110.8m2.
Banesa eshte ne katin e pare dhe eshte e banueshme gjysme e mobiluar.
Banesa ka kete renditje: Sallon dhe kuzhine, tre dhome gjumi, nje banjo, nje wc, nje depo, garazh dhe podrum.
Qmimi sipas marreveshjes info.Fcb Bellça Patundshmëri mob..0638160596 Viber-Vatcapp-+381637465558


786 total views, 1 today

  

Listing ID: 8655891f5b20141e

Sponsored Links