Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shesim Banesa

  • Rruga: Gjilan
  • Lokacioni: Gjilan
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 01/02/2017 4:48 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
14662466911466246691-3662
14662466951466246695-663914662467031466246703-456114662467041466246704-573514662467051466246705-991514662467071466246707-005214662467071466246707-89814662467081466246708-6607

Përshkrimi


Bellça Patundshmëri ka për Shitje Banesat ne Gjilan Afre Vive-s se re
Banesa jane të dimensioneve të ndryshme prej 93m2,95.4m2,99.8m2,119.6m2,130.4m2.
Objekti eshte P+7 Kat është i ndërtuar me leje përkatëse të ndërtimit.
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc,banjo, terasë .
Të gjitha banesat posedojnë Parkingje të brendshme dhe ni depo e cila shkone me qmimi te M2 te banese
Kemi edhe Penthouse.
Qmimet jan jashtzakonisht te lira dhe te volishme. Kopmleksi Banesor është shumë afër qendrës së qytetit,qendrave tregtare,qerdhës së fëmijëve,shkollave,spitalit,stacionit të autobusëve etj….
Objekti perfunden ne fund te viti 2017.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne Fcb Bellça Patundshmëri mob..0638160596 Viber-Vatcapp-+381637465558 Ju mirëpresim


929 total views, 1 today

  

Listing ID: 2905891f3eae99bd

Sponsored Links