Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€120

Shiten parcelat ne rrugen Qemal Shehu ne Presheve.

  • Rruga: Qemal Shehu
  • Lokacioni: Rruga Qemal Shehu pran Shkolles Fillore ne Lagjen Llapince.
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 22/07/2017 10:05 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20273253_1932557413632219_178538834_o
20272087_1932557423632218_618905176_n

Përshkrimi


Shiten patcellat 500 dhe 400m katror . Ne rrugen Qemal Shehu ne Presheve.

Perparesit : parcelat gjenden afer :Tregut te Qytetit , Shkolles Fillore dhe te Mesme , Stadiumit te Qytetit , Policise , Rruges kryesore te qytetit (15 NENTORI) .

Infrastruktura rrugore , kanalizimi dhe rryma jane te rregulluara.

Per me teper informacione na kontaktoni ne tel:

062 886 7006


897 total views, 1 today

  

Listing ID: 4975973cc20a174d

Sponsored Links