Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet Ueb Portali i Lajmeve : www.Presheva.Online

  • Rruga: Preshevë
  • Lokacioni: Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 13/11/2017 2:29 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
22089104_810064179162374_3676582155000636177_n

Përshkrimi


Shitet Ueb Portali informativ : www.PRESHEVA.ONLINE

Ky portal eshte krijuar dhe zhvilluar enkas per tu shitur. Bleresi me gjith portalin merr dhe Fan Pagen : https://www.facebook.com/presheva.online.official me mbi 7000 pelqime.

Portali eshte i ri ( eshte zhvilluar ne Gusht te 2017-se ) dhe eshte komplet i rregulluar dhe funksional.

Pronari i ardheshem mundet ta perdor per postim lajmeve, e komerce dhe ka hapesira per reklamim.

Ka nje audienc te shkelqyer te lexuesve ( kryesisht nga Diaspora ).

Per te interesuarit na shkruani ne FB zyrtar : https://www.facebook.com/presheva.online.official

Cmimi sipas marreveshjes , patjeter qe cmimi nuk do te jet shum i lart dhe eshte i arsyeshem.

Faleminderit.


No Tags

1244 total views, 1 today

  

Listing ID: 7765a09ac3366624

Sponsored Links