Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,242

Shitet Passati B5

 • Rruga: Qemal Shehu
 • Lokacioni: Presheve
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 243000
 • Viti: 2000
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Kaltër
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 05/03/2018 1:39 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
28876744_10155877422506418_1912872946_o
28768187_10155877422441418_112828501_o28876378_10155877421126418_1461522938_o28755332_10155877421151418_2131260769_o28768210_10155877421311418_696945010_o28767985_10155877421326418_2087054536_opassat2passat1passat

Përshkrimi


Shitet Passati B5, v 2000, 1.9 TDI me DI kuqe,243000km,i servisuar me servis te madh e te vogel, pas asnje lloj investimi, me 4 goma dimrit + 4 fellne te aluminit.vetura si dhe motori janë gjendje perfekte.climatronic, ulëset të lëkurës,tempomat,Abs,dritaret automatike,2 çelësa…Regjistrim deri 04/2018. Blerësit serioz të lajm në 0638644594 apo viber+38344258408


1295 total views, 1 today

  

Listing ID: 1735a9d48633bb5b

Sponsored Links