Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€5,000

Shitet trualli afro 5000 m2

  • Rruga: Te varrezave te qytetit te Presheves
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 18/02/2017 1:17 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_2348

Përshkrimi


Shitet trualli me siperfaqe afro 5000 m2 i urbanizuar i cili gjindet afer fushes se sportit TATI. Trualli ka hyrje e dalje ne rruge te varrezave dhe ka lumi i qytetit.
Me numer parcele ne foto 1609


1127 total views, 1 today

  

Listing ID: 56358a77bf9a766a

Sponsored Links