Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shitet Trualli

  • Rruga: Kastrati
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 14/06/2017 11:39 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
997268-282x500

Përshkrimi


Trualli gjindet afër fushës së sportit TATI përball tregut të kafshëve në Preshevë.
Trualli ka përafërsisht 5000 m2 ka hyrje e dalje nga ana e rrugës së varrezave të qytetit të Presheves dhe nga Lumi i qytetit.
Trualli ësht i urbanizuar me mundësi të parcelizimit.
Parcela shihet edhe në foton me numër të katerstres 1609.
Cmimi sipas marveshjes.


1275 total views, 1 today

  

Listing ID: 95559412085e9c6f

Sponsored Links