Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shitet Trualli në Preshevë me përafersisht 5000 m2

  • Rruga: Kryeziu
  • Lokacioni: Afër fushës së sportit TATI përball tregut të kafshëve në Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 21/02/2017 2:18 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
997268-282x500

Përshkrimi


Trualli gjindet afër fushës së sportit TATI përball tregut të kafshëve në Preshevë.
Trualli ka përafërsisht 5000 m2 ka hyrje e dalje nga ana e rrugës së varrezave të qytetit të Presheves dhe nga Lumi i qytetit.
Trualli ësht i urbanizuar me mundësi të parcelizimit.
Parcela shihet edhe në foton me numër të katerstres 1609.
Cmimi sipas marveshjes.


1213 total views, 2 today

  

Listing ID: 2758ac256cc2476

Sponsored Links