Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shtepi ne Preshev ME EXTRA QMIM

  • Rruga: K.Xoxi
  • Lokacioni: Preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 17/01/2018 7:57 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Screenshot_2018-01-17-20-48-51-1
2018-01-11 20.19.042018-01-11 20.17.422018-01-11 20.19.4020180111_152456

Përshkrimi


Shes Shtepin ne Preshev ME EXTRA QMIM ne rrugen Koce Xoxi me
sip(truall)
640 m2
Shtepia ka kete renditje;
Kati 1
1 sallon
1 kuzhin
1 banjo
2 bodruma
si dhe 2 bunara
Kati 2
3 dhoma gjumi
1 banjo
Per me shume informata na kontaktoni;
mob;0628332376
(viber)


947 total views, 1 today

  

Listing ID: 1805a5faa8b7640d

Sponsored Links