Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shtepi ne Preshev

  • Rruga: S.tomic
  • Lokacioni: Preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 10/12/2017 3:26 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20171210_040351
20171210_04053220170629_17542920170629_17520020170629_175411

Përshkrimi


Shitet shtepia ne rr S.Tomic shtepia ka gjithsej yrtin 640 m,rrugen 4 m,kanalizimin.
Shtepia esht e gatshme per banim dhe shitet me celsa ne dore,me qmim shume te volitshem
Gjithashtu rruga esht ne procedur te shtrohet me kocka betoni
Per informata na kontaktoni;
(Viber)


2885 total views, 1 today

  

Listing ID: 7675a2d5224390be

Sponsored Links