Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shtepi ne Preshev me extra Qmim

  • Rruga: S.tomic
  • Lokacioni: Preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 10/02/2018 10:39 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
2018-02-10 23.17.44
2018-02-10 23.19.372018-02-10 23.20.472018-02-10 23.21.292018-02-10 23.22.16

Përshkrimi


Shes Shtepin ne Preshev ME Extra Qmim ne rrugen Koce Xoxi me
sip(truall)
640 m2
Shtepia ka kete renditje;
Kati 1
1 sallon
1 kuzhin
1 banjo
2 bodruma
si dhe 2 bunara
Kati 2
3 dhoma gjumi
1 banjo
Per me shume informata na kontaktoni;
mob;0628332376
(viber)


935 total views, 1 today

  

Listing ID: 4865a7f748839142

Sponsored Links