Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shtepi ne shitje

  • Rruga: s.tomic
  • Lokacioni: preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 07/08/2018 4:09 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-2d669f2e5217cc7a539552eb1927ecfd-V
IMG-324c281e5a9dc5c323a41839df3bcc55-VIMG-16be7ba4c2f0afdfec44cafdecebb37c-VIMG-19d8747ac34396144b18795f6d0f1679-VIMG-4a9723a54aadd61e0ce7bc7df687cd2e-VIMG-d567868713bf24418a5f9bcb37df7dc7-VIMG-74a59cb8d454139ff2dad70ce15b187e-VIMG-ec5fa3d654861a34c69566015c014e5e-V

Përshkrimi


Ne shitje shtepi ne preshev me siperfaqe 630 m2 shtepi eshte e re
ka 4 dhoma gjumi 1 sallon dy banjo
taras,dy budruma si dhe dy bunara
dyer dritare te gjitha te reja
per inf na kontaktoni
0628332376
(viber


1207 total views, 2 today

  

Listing ID: 2355b69c4328a595

Sponsored Links