Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shtepi ne Shitje

  • Rruga: Lagja NIC
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 01/02/2017 2:06 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
14439598711443959871-2265
14439598731443959873-060314439598741443959874-377814439598651443959865-263

Përshkrimi


Bellça Patundshmëri ka për shitje shtëpite në Lagjen ”Nic”, rrugës Prishtinë-Ferizaj perballë Bau Market. Shtepitë janë në ndërtim e sipër dhe kanë siperfaqe 202m2.
Kjo lagje ju ofron të gjitha kushtet për një jetë të sigurt, të rehatshme dhe ambient të ngrohtë për familjet tuaja.

Shtëpitë posedojn këtë renditje:

Kati I

-Dhome ndeje
-Kuzhinë
-Banjo
-Garazh
-Ballkon

Kati II

-Dhome me banjo
-Dy Dhoma te gjumit
-Banjo
-Ballkona Pjesa e Brendshme:
-Kamin
-Dysheme e shtruar me laminat
-Dyer të mbrendshme sllovene (lesna)
-Banjo komplete(sanitari italiane/Fortesa)
-Instalim me(PTK- IPKO – telefon,tv kabllovik, dhe internet)

Pjesa e jashtme:
-Rampe elektronike në hyrje kryesore
-Dyer dhe dritare sllovene(lesna)
-Ndriçim publik
-Dyer automatike për garazh
-Hapsira gjelbruese

Lagjja “Nic” ka :

-Shkollë për fëmijë
-Çerdhe për femijë
-Shoping center
-Pjesë rekreative fusha e futbollit, tenisit, basketbollit.
-Hapsira Gjelbruese është 83 ari.Përmë shum info na Vizitoni në Fcb Bellça Patundshmëri mob..0638160596 Viber-Vatcapp-+381637465558


1242 total views, 1 today

  

Listing ID: 1935891eb080372f

Sponsored Links