Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shtepi ne Shitje

  • Rruga: Lagja e Spitalit Prishtine
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 01/02/2017 4:47 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
14767168881476716888-0762
14392125961439212596-500114392126071439212607-903914392126171439212617-724514392126381439212638-015914392127911439212791-0462

Përshkrimi


Bellça Patundshmëri ka ne shitje shtepine ne Lagjen e Spialit( afer shkolles fillore Pavarsia ) Shtëpia është tre katëshe. Në objekt janë të përfunduara vetëm punët e vrazhda si në foto, pra objekti është vetëm i mbuluar me tjegulla dhe shtresa izoluese,dërrasa , letër difuzive dhe kontra listela,olluqe,oxhaqe,si dhe disa punë instaluese,oborri është i thurrur në tri anë.
– SUTERENI ka 84m2 : 1 Dhomë dite, 1 dhomë fjetje,1 banjo ,kuzhinë me tryezari , depo ,kalldaja e ng.qendrore.
– Kati PERDHESE ka 110m2 : Dhomë dite 24m2; kuzhine+tryezari 20m2, 2 dhoma fjetje,2 banjo,ballkon 20m2.
– Kati i Parë ka 101m2 : 1 Dhomë dite me kuzhinë, 2dhoma fjetje,2 banjo,(2) ballkona.
– Nënkulmi ka sip 55m2 ,Dhomë dite me kuzhinë & tryezari ,banjo, 1 dhomë fjetje dhe depo(nuk është i ndarë nënk).

Hyrja kryesore sherben për komunikim vertikal për cdo kat ,nga sutereni deri te kati 1, në cdo koridor të katit është nga një derë e vecantë për ndarje të kateve që dmth cdo kat mund të shfrytëzohet vec e vec , njëherit këto dyer sherbejnë si ndarje fizike të kateve nëse pronari e lëshon objektin me qira.

Në oborr mund të parkohen deri 6 vetura,
-Hapsira gjelbruese rreth 250m2.
-Shkolla fillore “Pavarsia” gjindet mbrapa shtëpisë (në pjesën lindore).
Trolli me gjithë shtëpi ka sipërfaqe 4 ari Fcb Bellça Patundshmëri mob..0638160596 Viber-Vatcapp-+381637465558


1004 total views, 1 today

  

Listing ID: 3865891ec0d74f12

Sponsored Links