Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Troje

  • Rruga: Truallin ne Breg te Diellit ne Prishtine
  • Lokacioni: Breg te Diellit ne Prishtine
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 01/02/2017 2:05 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
16299168_131928303983293_6004973014041395178_n
16143025_131925493983574_5383519781597499215_n16143292_131921280650662_2176183314779693170_n16195614_130336530809137_5002953591058276859_n16174677_130328580809932_5870134910647783169_n16142890_130322540810536_7015828568643125170_n16298871_130323104143813_1600724616911117756_n16265611_131937300649060_8528063511884499276_n16142786_131935693982554_7771479095895951696_n16142710_131934087316048_3428760251736971015_n

Përshkrimi


Trualli n.01

Bellça Patundshmëri ka shitje 95.53 ari per reth rruges kryesore Gjilan – Prishtine Per ball Rafunes.
Dokumentacioni eshte I rregullt.
Cmimi sipas marveshjes

Trualli n.02

Bellça Patundshmëri ka për shitje Truallin ne Breg te Diellit ne Prishtine, saktesisht te ish spitali turk.
Trualli posedon gjithsej 6 Ari.
Dokumentacioni i gjithi ne rregull.
Cmimi sipas marreveshjes.

Trualli n.03

Bellça Patundshmëri ka për Shitje Troje ne Dragodan zona e re industriale njera parcel eshte me plan urbanistik dhe lejohet p+4 jane 27 ari qmimi 7000 ari nese blihet komplet diskutohet qmimi , dhe tjetra parcel eshte 58 ari qmimi 9000 ari kjo nuk ndahet shitet komplet

Trualli n .04

Bellça Patundshmëri ka për Shitje Truallin 9 ari e 40 metra,jan afer Busina Petrol,jan te pershtatme per ndertim te ndonje objekti ,esht nje vendi i qet dhe adekuat per zgjedhje e te jetuarit,qmimi sipas marrveshjes

Trualli n.05

Bellça Patundshmëri ka ne shitje truallin ne Lagjen Logreta te Prishtines.
Trualli posedon gjithsej 3 Ari, ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme duke filluar nga uji, energjia elektrike etj.
Dokumentacioni eshte i gjithi ne rregull.

Trualli n.06

Bellça Patundshmëri ka ne shitje Trull në Rrugen Prishtine – Ferizaj, afër Univerzitetit FAMA, afer rruges kryesore, perballë Agro Trade. Siperfaqja (1.63ari) 72m x 220m. Dokumenacioni i gjithi ne rregull. Posedon qasje ne te dy rruget

Trualli n.07

Bellça Patundshmëri ka ne shitje Truallin i cili është në pjesën jugore të “Fshatit Ndërkombëtar” dhe kufizohet me këtë lagje. Me Plan Urban është ndërtim i ulët-shtëpi.(Shiko skicen).
Gjendet në distancë 500M nga objekti i ri i Pallatit të Drejtësisë (në Veternik) .200m në distancë me shkollën e Re. 800m “Gorenja” dhe “Albi Mall”.
Ka një sipërfaqe prej 8 ari me mundësi ndarje. Ka rrugën me gjerësi 6m ,ujin,kanalizimin.Dokumentat ne kadaster !
Përparsitë e këtij trualli janë : Ajri shumë i pastër në atë zonë poashtu ka ndriqim nga Fshati Ndërkombëtar Cmimi për 8 ari është : 120,000 euro
Cmimi për 4 ari është : 64,000 euro

Trualli n.08

Bellça Patundshmëri ka për Shitje Parcelen prej 14 Ari.
Parcela eshte afer Kek-u në Prishtine.
Vend i përshtatshëm për ndertime te larte.

Trualli n.09

Bellça Patundshmëri ka për Shitje Parcelen prej 15.37 Ari.
Parcela eshte perballe Ambasadase së Shqipërisë në Prishtine.
Vend i përshtatshëm për ndertime te larte.

Parcela n.10

Bellça Patundshmëri ka për Shitje Parcelen prej 13 Ari.
Parcela eshte te Raiffeisen Bank afre rruga B në Prishtine.
Vend i përshtatshëm për ndertime te larte

Përmë shum info rreth Ofertave na kont ne.Fcb Bellça Patundshmëri mob..0638160596 Viber-Vatcapp-+381637465558


1146 total views, 1 today

  

Listing ID: 3595891e4c965215

Sponsored Links