Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€600

Volkswagen | Golf 2 | 1.6 | Benzin + TNG

 • Lokacioni: Nesalcë
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 17520
 • Viti: 1986
 • Karburanti: Benzin
 • Dyer: 2/3
 • Ngjyra: Kuqe
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 22/06/2018 7:07 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
P_20170520_171430
P_20170520_171459P_20170520_171529P_20170520_171553P_20170520_171648

Përshkrimi


Vetura është në gjendje të rregulltë dhe ka regjistrim deri nëntor 2018, ka goma të M+S.


1290 total views, 1 today

  

Listing ID: 2845b2d45983caf8

Sponsored Links