Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€3,000

Shes MOTOKULT.LAB. 3LD 510 ALNASER

  • Rruga: Ramiz Sadiku 12
  • Lokacioni: Preshevë
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Viti: 2016
  • Karburanti: Dizel
  • Postuar: 23/08/2018 1:11 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
39982241_1931655970204286_8777587322389528576_n
39911112_1465638500204634_6740067962587185152_n39748577_258082238151684_6984410206834786304_n

Përshkrimi


Shitet Motokultivatori i blerë ne vitin 2016 shum pak i përdorur në gjendje shum të mirë. Gjithashtu motokultivatori posedon frezë dhe pllug per lavrim. Për kontak mund të na kontaktoni ne numrin e tel. +381606600460


1637 total views, 2 today

  

Listing ID: 595b7eb28f1159c

Sponsored Links