Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0621435262' (4)

1

€40

3D panoram kamerë në formë të poqit elektrik.

Kjo kamerë sigurie është e dizajnuara për përdorim në ambiente të mbyllura si dhoma, lokale, zyre etj.. Ju mund te flisni me te dashurit tuaj […]

964 total views, 0 today

1d

€30

GlucoSure AutoCode – me 50 shirita të testimit

GlucoSure AUTOCODE pajisja është një teknologji biosensor avancuar, për të cilat një pikë gjak të freskët kapilar (1 vëllimit ml) të mjaftueshme për përcaktimin e […]

1078 total views, 0 today

1d

€600

EKG Transmetuese

Aparat kompakt dhe i pershtatshem per ta pasur me vete ne cdo vend(canten tuaj). Pamje e drejtperdrejte per pacient dhe per perdorime ne cdo vend […]

1101 total views, 0 today

1a

€50

3D panoramic camera wifi

3D panoram kamerë në formë të poqit elektrik. Kjo kamerë sigurie është e dizajnuara për përdorim në ambiente të mbyllura si dhoma, lokale, zyre etj.. […]

924 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas