Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€600

EKG Transmetuese

  • Rruga: Presheve
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 11000
  • Postuar: 23/03/2018 4:02 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1d

Përshkrimi


Aparat kompakt dhe i pershtatshem per ta pasur me vete ne cdo vend(canten tuaj).
Pamje e drejtperdrejte per pacient dhe per perdorime ne cdo vend si,shtepi,spitale dhe klinika te ndryshme.
Me pamje te drejtperdrejte te rezultateve,ska nevoje per kabll apo elektroda,
Zbulon sinjalin e zemrës dhe paralajmëron për parregullsi të mundshme
– Memorie për 300 matje në kartën SD me mundësi transferimi të të dhënave në kompjuter personal
– Konsumi i ulët i baterisë (gjithashtu punon me bateri të ringarkueshme)
– Përfshin një softuer të analizës së të dhënave që ju njofton dhe bën rekomandime bazuar në rezultatet e arritura
– Shikoni opsionet në kamera në 3 gjuhë (anglisht, gjermanisht dhe frëngjisht)
– Aksesorët: lexues letrash me bira, softuer për analiza të të dhënave (ECG Viewer Software)
– Përmasat: 121 mm (d) x 67 mm (W) x 24 mm (në)
– Pesha: përafërsisht. 130 g (me bateri)
– Vendosni përmbajtjen: bateritë 2 x LR03 (AAA), kartën e kujtesës SD, kutinë e ruajtjes, manualin e përdorimit, garancinë


1078 total views, 1 today

  

Listing ID: 3415ab5250beec42

Sponsored Links