Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€30

GlucoSure AutoCode – me 50 shirita të testimit

  • Rruga: Presheve
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 11000
  • Postuar: 23/03/2018 11:26 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1d

Përshkrimi


GlucoSure AUTOCODE pajisja është një teknologji biosensor avancuar, për të cilat një pikë gjak të freskët kapilar (1 vëllimit ml) të mjaftueshme për përcaktimin e përqendrimit të glukozës në gjak për 6 sekonda.

QËLLIMI: përdorimi shtëpiak dhe profesional

TIPARET

Matje e saktë, e lehtë dhe e shpejtë
Kodimi automatik i pajisjes (nuk kërkon ndryshim të kodit)
Afati i ruajtjes së shiritit të testimit: 6 muaj nga hapja e paketimit të kasetës
Kujtesa: 300 rezultate matjeje
Rezultatet mesatare të matjes për 7, 14 dhe 30 ditë
Ka një alarm prej 3 orësh me një sinjal zanor
Gama e matjes së përqendrimit të glukozës: 1.1 – 33.3 mmol / l
Mbyllja automatike pas 1.5 minutash të mos përdorimit
Dimensionet jashtëzakonisht të vogla të pajisjes: 76x45x15,5 mm
Pesha 29 g
Kit përmban aparat GlucoSure AUTOCODE, strips test (1/50 artikuj) autolanceta rregullueshme, me kube 10 (gjilpërë), baterinë e 3V, qese për ruajtjen dhe transportimin e pajisjes, udhëzimet për përdorimin e: pajisjes, Lancet dhe strip provë; kartën e matjes dhe kartën e garancisë.


1088 total views, 1 today

  

Listing ID: 3045ab58c8b0e8af

Sponsored Links