Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€40

3D panoram kamerë në formë të poqit elektrik.

  • Rruga: presheve
  • Lokacioni: presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 11000
  • Postuar: 30/03/2018 8:59 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1

Përshkrimi


Kjo kamerë sigurie është e dizajnuara për përdorim në ambiente të mbyllura si dhoma, lokale, zyre etj..

Ju mund te flisni me te dashurit tuaj permes telefonit tuaj dhe ti ndegjoni te dashurit tuaj cfare po flasin.

Pamjen e kamerës mund ta shikoni përmes IP nga çdo kompjuter, celular apo tablet, ndërsa kamera lidhet përmes wifi’së.

Ajo është e pajisur me një gjatësi fokale prej 2.8 mm dhe me një kënd shikimi prej 105 shkallëve horizontalisht.


863 total views, 1 today

  

Listing ID: 615abdfc20bb671

Sponsored Links