Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth dili

  • Anëtarësuar nga: 19/03/2018

Përshkrimi

1

€750

Fontana

Fontana te ndryshme si per dhoma si per oborre me cmime nga 70 euro deri ne 1000 euro per info kontaktoni ne nr.

1764 total views, 0 today

36243847_1851259245175475_5433637132751077376_n

€4,000

Traktor

Shitet traktori ne gjendje te rregullt,i sapo regjistruar,me dokumenta,533 IMT,cmimi 4000 euro per te interesuarit kontaktoni :0628557754

1363 total views, 1 today

1

€40

3D panoram kamerë në formë të poqit elektrik.

Kjo kamerë sigurie është e dizajnuara për përdorim në ambiente të mbyllura si dhoma, lokale, zyre etj.. Ju mund te flisni me te dashurit tuaj […]

812 total views, 1 today

1d

€30

GlucoSure AutoCode – me 50 shirita të testimit

GlucoSure AUTOCODE pajisja është një teknologji biosensor avancuar, për të cilat një pikë gjak të freskët kapilar (1 vëllimit ml) të mjaftueshme për përcaktimin e […]

932 total views, 1 today

1a

€40

3D panoram kamerë në formë të poqit elektrik.

Kjo kamerë sigurie është e dizajnuara për përdorim në ambiente të mbyllura si dhoma, lokale, zyre etj.. ndërsa është e pajisur me një sërë karakteristikash […]

1323 total views, 2 today

1d

€600

EKG Transmetuese

Aparat kompakt dhe i pershtatshem per ta pasur me vete ne cdo vend(canten tuaj). Pamje e drejtperdrejte per pacient dhe per perdorime ne cdo vend […]

959 total views, 2 today

1a

€50

3D panoramic camera wifi

3D panoram kamerë në formë të poqit elektrik. Kjo kamerë sigurie është e dizajnuara për përdorim në ambiente të mbyllura si dhoma, lokale, zyre etj.. […]

788 total views, 1 today