Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€39,000

Banesa ne shitje

  • Rruga: 15 Nentori
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 23/02/2018 12:26 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_0236

Përshkrimi


Shitet Banesa ne Presheve,banesa eshte 80 m katror,bejme edhe Ndrrim me Banese ne ks ose toke ne Presheve.Per qdo informat me teper lajmeronu ne Telefon viber dhe wahtsap.


2333 total views, 2 today

  

Listing ID: 9025a900873394d6

Sponsored Links