Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Canka

  • Anëtarësuar nga: 01/10/2017

Përshkrimi

8A35E1B4-05EE-4DF5-85E6-A22FCA2A7F25

€0

Shitet dhe Ndrrohet Banesa

Shitet Banesa ne Presheve,Bejm edhe Ndrrim me Banes ne kosove.Banesa ka 80 M2,per Informata me te hollsishme me kontaktoni ne numrin e shenuar,viber dhe WhatsApp.

1262 total views, 0 today

5F9E276B-48A2-41CE-941B-E4C11F10BCB5

€1

Banese ne Shitje ose ndrrim

Shitet Banesa ne Presheve me cmim te volitshem,Bejm edhe Ndrrim me Banes ne Fush kosove ose Prishtine,per cdo informat me te hollsishme Mund te me […]

2067 total views, 0 today

8D7F417D-AD86-4A2F-889C-79DF6C120B6F

€0

Banesa ne Shitje

Shitet Banesa me cmim te volitshem.Bejm edhe Ndrrim.Per cdo Informat ma teper Mund te me kontaktoni ne tel viber dhe wahtsap.

2014 total views, 0 today

IMG_0450

€1

Shitet troje

Shiten Troje te parcelizuar me Komplet Infrastrukturen,bejm edhe Ndrrim me Banese ose lokale ne Ks.Per cdo informat me kontaktoni ne numrin e shenuar.

1088 total views, 0 today

IMG_0236

€39,000

Banesa ne shitje

Shitet Banesa ne Presheve,banesa eshte 80 m katror,bejme edhe Ndrrim me Banese ne ks ose toke ne Presheve.Per qdo informat me teper lajmeronu ne Telefon […]

2222 total views, 0 today

IMG_0237

€1

Troje

Troje te parcelizuar me Infrastruktur Komplete ne shitje,Trojet gjinden rruges per stacion hekurudhor,si dhe nje Banes 80 Metra katror ne Shitje ose Ndrrim me toke […]

1158 total views, 0 today

IMG_0234

€0

Banesa ne Shitje ose ndrrim

Shitet Banesa ose Ndrrohet,per me shum Informata na kontaktoni ne tel viber ose WhatsApp.

821 total views, 1 today

IMG_0234

€0

Banesa ne Shitje

Banesa ne Shitje ose kompenzim ne kosove(Prishtine ose Fush kosove)Banesa gjindet te Lagja enylux,ndertesa e dyt pi restorantit.per cdo informat me kontaktoni ne tel viber […]

1440 total views, 1 today

IMG_0222

€0

Troje te parcelizuar

Shiten Troje te parcelizuar me Infrastruktur komplete,trojet gjinden Rouges per stacion hekurudhor,te mobileria nita.ka rrug kanlizim ujsjelles.po ashtu edhe nje banes te Eniluxi.bajm ndrrim edhe […]

1182 total views, 0 today