Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Troje te parcelizuar

  • Rruga: 15 nentori
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 01/10/2017 12:34 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_0222

Përshkrimi


Shiten Troje te parcelizuar me Infrastruktur komplete,trojet gjinden Rouges per stacion hekurudhor,te mobileria nita.ka rrug kanlizim ujsjelles.po ashtu edhe nje banes te Eniluxi.bajm ndrrim edhe me Banesa ja lokale ne Prishtine ose Fushe Kosove,tel dhe viber te numri i larteshenuar.foto nuk asht origjinale.flm


1327 total views, 1 today

  

Listing ID: 46659d0e06eba3ee

Sponsored Links