Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Troje

  • Rruga: 15 Nentori
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 05/01/2018 7:33 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_0237

Përshkrimi


Troje te parcelizuar me Infrastruktur Komplete ne shitje,Trojet gjinden rruges per stacion hekurudhor,si dhe nje Banes 80 Metra katror ne Shitje ose Ndrrim me toke ose Banes ne kosove.


1210 total views, 1 today

  

Listing ID: 7195a4fd2ed20a44

Sponsored Links