Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Banesa ne Shitje

  • Rruga: 15 Nentori
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 18/04/2018 11:01 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
8D7F417D-AD86-4A2F-889C-79DF6C120B6F

Përshkrimi


Shitet Banesa me cmim te volitshem.Bejm edhe Ndrrim.Per cdo Informat ma teper Mund te me kontaktoni ne tel viber dhe wahtsap.


2499 total views, 1 today

  

Listing ID: 9525ad72589b1ef8

Sponsored Links