Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0637584819' (7)

breshk

€1,400

Breshk me ndriçim yjesh loder

Breshkë me yje është me të vërtetë dhuratë origjinale për të vegjlit tuaj! Ka 4 melodi të ndryshme një qiell,mur,tavan të ndritshëm me yje,me katër […]

945 total views, 0 today

e

€55

Elektro Morot per Frenin të dorës mbrapa

Përshkrimi : Modeli i automjeteve: VW CC 2011 VW Tiguan 2007 VW Sharan 2010 VW Passat B6 2005 VW Passat B7 2010 VW Passat CC […]

705 total views, 0 today

33924027_1972471769451645_6760920973702070272_n

€1,000

LED Lamp per ndricim 3W.

LED Lamp per ndricim 3W. Me 3 bateri

929 total views, 0 today

tunimmm

€1

Chip Tunning per Diesel dhe Benzin motora

Chip Tunning eshte paisje qe ja rrit fuqin motorit rreth 35% . Kjo paisje vendoset ne OBD-e autonjetit,ne prizen ku diagnostikohet automjeti.Mundesh me heq apo […]

751 total views, 0 today

Testi Ules frenave

€1

Test për matjen e cilësis së vajit të Frenave

Testi i vajit të frenave mat praninë e lagështirës në vajin e frenave – i ri, i papërdorur.Punon në një bateri AAA gjatësia e pajisjes […]

1096 total views, 0 today

111

€65

Univerzal Auto Diagnostifikim Delphi

Perfshin te gjitha automjetet nga viti 1998 deri ne vitin 2016.Mundet te perdoret me kabllo dhe me blututh. Delphi permban mbi 50 prodhues te automjeteve: […]

841 total views, 0 today

vcds 2

€1

Auto Diagnostifikim Vag Com 17.8 Ross-Tech vetem VW

Diagnostifikim I verzionit te fundit per VW VCDS 17.8 VW Audi Shkoda Seat.Ka mbi 22.000 gabime qe I njeh,lexon kilometrat e sakta nga ECU e […]

720 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas