Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€65

Univerzal Auto Diagnostifikim Delphi

  • Rruga: Bujanoc
  • Lokacioni: Bujanoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 27/04/2018 6:07 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
111
11111

Përshkrimi


Perfshin te gjitha automjetet nga viti 1998 deri ne vitin 2016.Mundet te perdoret me kabllo dhe me blututh.

Delphi permban mbi 50 prodhues te automjeteve: Audi, BMW, Cadillac, Chervrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Isuzu, Jaguar, Jeep, KIA, Lamborghini, Lancia, Landrover, Lexus, Lotus, Mahindra, Maserati, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, OPEL, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Samsung, Seat, Škoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo.
Munden te percillen gjitha parametrat e ODB airbrg,klim,centrall,kodimi i dizneve,regjenerim Partikell filter edhe shume parametra te tjere.
+381637584819


897 total views, 1 today

  

Listing ID: 8185ae2be0ac17d8

Sponsored Links