Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€5

Dritat Led per Pozicione te Veturave.

  • Lokacioni: Bilac
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17522
  • Postuar: 28/01/2018 8:55 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
dallimi
blur6blur5blur3blur416684874_1369473223073132_600660744_n16684412_1369473263073128_2046563762_n16559011_1369473143073140_1235339251_n

Përshkrimi


Shiten Dritat Led T50 5smd 12v per vetura te cilat jane per pozicone jane te reja te pa perdorura mirpo shum te mira dhe shum effikase.
Ne vazhdim mund te shihni dallimin ne mes dritave standarde ngjyr te verdh dhe ngjyes se bardh te dirtave LED i cili (dallim eshte shum i madh dhe i dukshem).
Dritat kane garancion 1 vjet ne kushte te perdorimit normal.

Per cdo informat: 063 700 6173


2840 total views, 1 today

  

Listing ID: 726589b39a392ca5

Sponsored Links