Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€150

Samsung Galaxy S5

  • Lokacioni: Bilaç
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17522
  • Postuar: 01/02/2017 9:29 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20170201_094103
20170201_09424620170201_09390820170201_09384120170201_09380020170201_09374220170201_09373420170201_09365020170201_09363820170201_094339

Përshkrimi


Shitet Samsung Galaxy S5 ne gjendje shum te mir dhe shum funksional.

Me telefon vjen Adapteri origjinal dhe fatrola prej silikoni. Teli posedon duplo xhamin e ka te vendosur.
Rrymen e mban shum, me wifi senet tjera te gjitha funksional 100% te garantuara.

Të gjith te interesuarit mund te kontaktojn ne 063 700 6173


2037 total views, 1 today

  

Listing ID: 4215891aa0011950

Sponsored Links