Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€180

Ps3 me multiman

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 23/03/2017 9:07 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
download

Përshkrimi


Ps3 është komplet me multiman me mbi 10 loja në të me të rejat dhe vjen komplet me dy jostika(kontrola)


882 total views, 1 today

  

Listing ID: 54258d431fb092aa

Sponsored Links